Secesní kalamář
mosazný plech, zbytky zlacení, oválný válcový tvar, na plášti tlačené oválné ornamenty, lehce vyduté víko na stěžejce, uvnitř po stranách dvě nádobky na inkoust a odkládací plocha na sponky, Rakousko, 1. čtvrtina 20. století, 9 x 23 x 11 cm (Zí)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Secesní kalamář
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |